O-ring
(€2.78 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
706706
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 79.62 mm |
| Innendurchmesser | 3.13 in |
| Querschnitt | 3.53 mm |
| Querschnitt | 0.14 in |
| Querschnitt | 1/8 |
| Material | NBR |
| Härteprüfer | 70 A |