O-ring
€0.40 / Stück*
(€0.48 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
Z605304752
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 47.29 mm |
| Innendurchmesser | 1.86 in |
| Innendurchmesser | 1 7/8 |
| Querschnitt | 2.62 mm |
| Querschnitt | 0.1 in |
| Querschnitt | 3/32 |
| Material | NBR |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 134 |
| Härteprüfer | 70 A |