O-ring
€0.77 / Stück*
(€0.92 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
Z6054-04002
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 39.34 mm |
| Innendurchmesser | 1.55 in |
| Innendurchmesser | 1 9/16 |
| Querschnitt | 2.62 mm |
| Querschnitt | 0.1 in |
| Querschnitt | 3/32 |
| Material | NBR |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 129 |
| Härteprüfer | 70 A |