Ölsimmerring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€4.61 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 4-6 weeks
Product number:
0014719
corresponds to OEMManufacturer:
Latec
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 35.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.38 in |
| Außendurchmesser | 45.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.77 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S06 |
| Material | Dichtprofile, Metall |