Ölsimmerring
€3.14 / Stück*
(€3.74 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0159453
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 54.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.13 in |
| Außendurchmesser | 73.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.87 in |
| Gesamthöhe | 9.5 mm |
| Gesamthöhe | 0.37 in |
| Typ | S27 |
| Material | Dichtprofile, Metall |