Ölsimmerring
(€28.41 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
107330
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 133.35 mm |
| Innendurchmesser | 5.25 in |
| Außendurchmesser | 158.75 mm |
| Außendurchmesser | 6.25 in |
| Gesamthöhe | 12.63 mm |
| Gesamthöhe | 0.5 in |
| Typ | S10 |
| Material | FKM |