Ölsimmerring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€79.03 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
11002866
corresponds to OEMManufacturer:
Liebherr
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 55.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.17 in |
| Außendurchmesser | 84.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.31 in |
| Gesamthöhe | 13.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.51 in |
| Typ | S00 |
| Material | Dichtprofile, Metall |