Ölsimmerring
€61.96 / Stück*
(€73.73 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
12018035B
corresponds to OEMManufacturer:
John Deere
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 150.0 mm |
| Innendurchmesser | 5.91 in |
| Außendurchmesser | 180.0 mm |
| Außendurchmesser | 7.09 in |
| Gesamthöhe | 16.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.63 in |
| Typ | S71 |
| Material | Dichtprofile, Metall |