Ölsimmerring
€192.84*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€229.48 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
120501022E
corresponds to OEMManufacturer:
Rockwell
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 168.27 mm |
| Innendurchmesser | 6.62 in |
| Außendurchmesser | 203.2 mm |
| Außendurchmesser | 8.0 in |
| Gesamthöhe | 15.87 mm |
| Gesamthöhe | 0.62 in |
| Typ | S90 |
| Material | Dichtprofile, Metall |