Ölsimmerring
(€8.52 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
138573
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 65.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.56 in |
| Außendurchmesser | 85.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.35 in |
| Gesamthöhe | 12.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.47 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |