Ölsimmerring
(€8.50 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
156576
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 45.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.77 in |
| Außendurchmesser | 60.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.36 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S05 |
| Material | Dichtprofile |