Ölsimmerring
(€6.72 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
171252
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 28.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.1 in |
| Außendurchmesser | 52.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.05 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S10 |
| Material | FKM |