Ölsimmerring
€16.56 / Stück*
(€19.71 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
172435
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 52.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.05 in |
| Außendurchmesser | 72.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.83 in |
| Gesamthöhe | 8.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.31 in |
| Typ | S05 |
| Material | FKM |