Ölsimmerring
(€5.28 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
17252
corresponds to OEMManufacturer:
SKF
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 44.45 mm |
| Innendurchmesser | 1.75 in |
| Außendurchmesser | 60.32 mm |
| Außendurchmesser | 2.37 in |
| Gesamthöhe | 9.52 mm |
| Gesamthöhe | 0.37 in |
| Typ | S11 |
| Material | Dichtprofile, Metall |