Ölsimmerring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€39.26 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
173195
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 45.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.77 in |
| Außendurchmesser | 75.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.95 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S10 |
| Material | FKM |