Ölsimmerring
(€11.25 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
2000105001
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 65.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.56 in |
| Außendurchmesser | 95.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.74 in |
| Gesamthöhe | 10.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.39 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |