Ölsimmerring
(€19.39 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
21098
corresponds to OEMManufacturer:
SKF
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 53.97 mm |
| Innendurchmesser | 2.12 in |
| Außendurchmesser | 73.02 mm |
| Außendurchmesser | 2.87 in |
| Gesamthöhe | 9.52 mm |
| Gesamthöhe | 0.37 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |