Ölsimmerring
(€6.93 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
4412561
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 75.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.95 in |
| Außendurchmesser | 95.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.74 in |
| Gesamthöhe | 5.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.2 in |
| Typ | S11 |
| Material | Dichtprofile, Metall |