Ölsimmerring
(€19.40 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
511454
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 90.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.54 in |
| Außendurchmesser | 120.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.72 in |
| Gesamthöhe | 13.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.51 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |