Ölsimmerring
(€4.88 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
563788
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 45.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.77 in |
| Außendurchmesser | 65.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.56 in |
| Gesamthöhe | 8.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.31 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |