Ölsimmerring
(€55.82 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6680680
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 58.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.28 in |
| Außendurchmesser | 80.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.15 in |
| Gesamthöhe | 12.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.47 in |
| Typ | S65 |
| Material | FKM |