Ölsimmerring
(€5.03 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6783
corresponds to OEMManufacturer:
SKF
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 17.47 mm |
| Innendurchmesser | 0.69 in |
| Außendurchmesser | 31.75 mm |
| Außendurchmesser | 1.25 in |
| Gesamthöhe | 6.5 mm |
| Gesamthöhe | 0.26 in |
| Typ | S07 |
| Material | Dichtprofile, Metall |