Ölsimmerring
(€35.08 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
87412
corresponds to OEMManufacturer:
Crown
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 139.7 mm |
| Innendurchmesser | 5.5 in |
| Außendurchmesser | 165.1 mm |
| Außendurchmesser | 6.5 in |
| Gesamthöhe | 12.7 mm |
| Gesamthöhe | 0.5 in |
| Typ | S01 |
| Material | Metall |