Ölsimmerring
€6.97 / Stück*
(€8.29 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
90450011
corresponds to OEMManufacturer:
JCB
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 31.15 mm |
| Innendurchmesser | 1.23 in |
| Außendurchmesser | 65.96 mm |
| Außendurchmesser | 2.6 in |
| Gesamthöhe | 4.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.16 in |
| Typ | S109 |
| Material | Dichtprofile |