Ölsimmerring
(€5.82 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
G15X433111
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 42.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.65 in |
| Außendurchmesser | 62.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.44 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S07 |
| Material | Dichtprofile, Metall |