Ölsimmerring
(€3.37 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
H24C412251
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 20.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.79 in |
| Außendurchmesser | 38.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.5 in |
| Gesamthöhe | 8.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.31 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |