Ölsimmerring
€8.21*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€9.77 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
S990212CE
corresponds to OEMManufacturer:
BT
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 35.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.38 in |
| Außendurchmesser | 52.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.05 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S05 |
| Material | Dichtprofile |