Ölsimmerring
€22.11 / Stück*
(€26.31 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
SC9011513
corresponds to OEMManufacturer:
Hangcha (Hc)
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 90.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.54 in |
| Außendurchmesser | 115.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.53 in |
| Gesamthöhe | 13.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.51 in |
| Typ | S10 |
| Material | Dichtprofile |