Objektiv Und Symboltafel
(€5.01 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
T25043960
corresponds to OEMManufacturer:
Terberg
Product Information "Objektiv Und Symboltafel"
| Art | symbol insert |
| Subcategory | other |
| Colour insert | Grün |
| Shape insert | rectangular |
| Length (metric) | 15 mm |
| Width (metric) | 11 mm |
| Thickness (metric) | 1.2 mm |
| Indication | false |
| Type of insert | flat |
| Colour symbol | Weiß |
| Orientation symbol | normal |
| Category | safety |
| Meaning symbol | open trailer hitch |