Olfilter
(€13.96 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
02950201
corresponds to OEMManufacturer:
JCB
Product Information "Olfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | M24 x 1.5 |
| Höhe | 142.0 mm |
| Höhe | 5.59 in |
| Außendurchmesser | 108.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.25 in |
| Produktstil | Hydraulisch |
| Bypass vorhanden | false |