Olfilter
€5.16 / Stück*
(€6.14 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
2314259
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "Olfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | 3/4 - 16 |
| Höhe | 95.0 mm |
| Höhe | 3.74 in |
| Außendurchmesser | 77.5 mm |
| Außendurchmesser | 3.05 in |
| Produktstil | Transmission |
| Bypass present | false |