Olfilter
€9.02 / Stück*
(€10.73 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
245908
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "Olfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | 3/4 - 16 |
| Höhe | 174.0 mm |
| Höhe | 6.85 in |
| Außendurchmesser | 93.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.66 in |
| Produktstil | Schmieröl |
| Bypass present | false |