Olfilter
(€9.51 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
783030003XS0
corresponds to OEMManufacturer:
Ep Forklift
Product Information "Olfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | 1 - 12 |
| Höhe | 95.0 mm |
| Höhe | 3.74 in |
| Außendurchmesser | 110.5 mm |
| Außendurchmesser | 4.35 in |
| Produktstil | Hydraulisch |
| Bypass vorhanden | false |