Olfilter
€58.74*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€69.90 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 weeks
Product number:
P15249GN
corresponds to OEMManufacturer:
Niftylift
Product Information "Olfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | M20 x 1.5 |
| Höhe | 86.5 mm |
| Höhe | 3.41 in |
| Außendurchmesser | 81.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.19 in |
| Produktstil | Schmieröl |
| Bypass present | false |