Pressbandage 350x140x270
(€505.06 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
790109
corresponds to OEMManufacturer:
Crown
Product Information "Pressbandage 350x140x270"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Reifenprofil | Smooth |
| Gesamtdurchmesser | 343 mm |
| Gesamtdurchmesser | 13.5 in |
| Gesamtbreite | 140 mm |
| Gesamtbreite | 5.51 in |
| Innendurchmesser | 270 mm |
| Innendurchmesser | 10.63 in |
| Aufsteckbar | Stahlzylinder |
| Material | Vulkollan |