Quadratischer O-ring
(€24.73 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
8430289
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Quadratischer O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 17.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.67 in |
| Außendurchmesser | 24.0 mm |
| Außendurchmesser | 0.94 in |
| Stärke | 2.0 mm |
| Stärke | 0.08 in |
| Material | NBR |