Quadratischer O-ring
(€2.43 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
XF250-220009-000
corresponds to OEMManufacturer:
Ep Forklift
Product Information "Quadratischer O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 30.5 mm |
| Innendurchmesser | 1.2 in |
| Außendurchmesser | 42.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.65 in |
| Stärke | 6.15 mm |
| Stärke | 0.24 in |
| Material | NBR |