Quadring
(€8.89 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
600916
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Quadring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 29.74 mm |
| Innendurchmesser | 1.17 in |
| Typ | QR |
| Querschnitt | 3.53 mm |
| Querschnitt | 0.14 in |
| Material | NBR |
| Härteprüfer | 70 A |