Rad Kpl
€251.78*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€299.62 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
147984
corresponds to OEMManufacturer:
Toyota
Product Information "Rad Kpl"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Antriebsrad | Polyurethan |
| Durchmesser des Rads: | 300.0 mm |
| Durchmesser des Rads: | 11.81 in |
| Breite des Rads: | 100.0 mm |
| Breite des Rads: | 3.94 in |
| Achslochdurchmesser | 40.0 mm |
| Achslochdurchmesser | 1.57 in |
| Befestigung des Rads | Mit Lager |
| Lagernummer | 6210 |
| Durchmesser der Lagerkammer | 90.0 mm |
| Durchmesser der Lagerkammer | 3.54 in |
| Tiefe der Lagerkammer | 28.0 mm |
| Tiefe der Lagerkammer | 1.1 in |
| Schelle-Bereich | 113.0 mm |
| Schelle-Bereich | 4.45 in |
| Farbe des Rads | Braun |
| Eigenschaften | Standardlager |