Rollenlager
€120.90 / Stück*
(€143.87 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 8-10 weeks
Product number:
8424274
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Rollenlager"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |
| Innendurchmesser | 50.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.969 in |
| Außendurchmesser | 90.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.543 in |
| Gesamtbreite | 23.0 mm |
| Gesamtbreite | 0.906 in |