Schmiernippel
€1.02*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€1.21 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
012503
corresponds to OEMManufacturer:
OM-Pimespo
Product Information "Schmiernippel"
| Typ Schmiernippel | Gerade |
| Typ Schlüsselöffnung | Sechseckig |
| Typ Schmierung | Nippel |
| Gewindegröße | M10 |
| Neigung (metrisch) | 1 mm |
| Durchmesser Gewinde D | 10 mm |
| Gesamthöhe | 15 mm |
| Schlüsselöffnung | 11 mm |
| Material | Stahl |
| DIN Normierung | 71412 |