SchraubenschlÜssel
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€63.36 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
000990350
corresponds to OEMManufacturer:
Beta
Product Information "SchraubenschlÜssel"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art | Hakenschlüssel |
| Durchmesser des Stiftes | 5.0 mm |
| Durchmesser des Stiftes | 0.2 in |
| Minimaler Durchmesser | 50.0 mm |
| Minimaler Durchmesser | 1.97 in |
| Maximaler Durchmesser | 80.0 mm |
| Maximaler Durchmesser | 3.15 in |
| Ratschenfunktion | false |
| Isoliert bis zu 1000 V | false |
| Gelenk vorhanden | false |
| Funkensicher | false |