Sitzkontakt
€128.66*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€153.11 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
1563215
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "Sitzkontakt"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gesamtlänge | 109 mm |
| Gesamtlänge | 4.3 in |
| Gesamtbreite | 70 mm |
| Gesamtbreite | 2.8 in |
| Gesamthöhe | 39 mm |
| Gesamthöhe | 1.5 in |
| Knopfdurchmesser | 61 mm |
| Knopfdurchmesser | 2.4 in |
| Länge der Kabel | 360 mm |
| Länge der Kabel | 14.2 in |
| Spannung | 5 V |
| Draht vorhanden | true |
| Stecker vorhanden | true |