Sprengring
€1.62 / Stück*
(€1.93 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
518718
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Sprengring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Sicherungsrings | Konstanter Querschnitt |
| Innendurchmesser des Rings | 52.5 mm |
| Innendurchmesser des Rings | 2.07 in |
| Außendurchmesser des Rings | 58.9 mm |
| Außendurchmesser des Rings | 2.32 in |
| Nutdurchmesser | 58.2 mm |
| Nutdurchmesser | 2.29 in |
| DIN | DIN 7993 |