Spule Elektroventil
€98.99*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€117.80 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
143372
corresponds to OEMManufacturer:
BT
Product Information "Spule Elektroventil"
| Typ Spule | Rechteckig |
| Typ Konnektor | 3 Bolzen |
| Spannung | 24 V |
| AC/DC | Gleichstrom |
| Kapazität P | 22 W |
| Widerstand R | 25.6 Ohm |
| Länge L | 47.5 mm |
| Breite B | 36 mm |
| Höhe H | 38.5 mm |
| Durchmesser D2 | 13.2 mm |