Spule Elektroventil
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€98.13 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
25/223261
corresponds to OEMManufacturer:
JCB
Product Information "Spule Elektroventil"
| Typ Spule | Rechteckig |
| Typ Konnektor | Fitsche auf Konnektor |
| Spannung | 28 V |
| AC/DC | Gleichstrom |
| Kapazität P | 29 W |
| Widerstand R | 26 Ohm |
| Länge L | 49 mm |
| Breite B | 35.8 mm |
| Höhe H | 50 mm |
| Durchmesser D2 | 16.4 mm |