Spule Elektroventil
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€33.94 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
5002253
corresponds to OEMManufacturer:
Parker
Product Information "Spule Elektroventil"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Steckverbinders | 2 Stifte |
| Spannung | 24 V |
| Leistung | 14 W |
| Innendurchmesser | 13 mm |
| Innendurchmesser | 0.5 in |
| Höhe | 40 mm |
| Höhe | 1.6 in |
| Widerstand | 44.3 Ω |