Spule Elektroventil
(€26.70 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
58135
corresponds to OEMManufacturer:
Raymond
Product Information "Spule Elektroventil"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Steckverbinders | 3 Stifte |
| Spannung | 12 V |
| Leistung | 24 W |
| Innendurchmesser | 13 mm |
| Innendurchmesser | 0.5 in |
| Höhe | 38 mm |
| Höhe | 1.5 in |
| Widerstand | 5.9 Ω |