Spule Elektroventil
(€38.77 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
777536
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Spule Elektroventil"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Steckverbinders | 3 Stifte |
| Spannung | 14 V |
| Leistung | 30 W |
| Innendurchmesser | 13 mm |
| Innendurchmesser | 0.5 in |
| Höhe | 39 mm |
| Höhe | 1.5 in |
| Widerstand | 6.5 Ω |