Spule Elektroventil
(€266.87 incl. 19% VAT)
Ready for dispatch in 1 day, delivery time 2-3 days
Product number:
831560
corresponds to OEMManufacturer:
Crown
Product Information "Spule Elektroventil"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Steckverbinders | Stecker auf Steckverbinder |
| Spannung | 24 V |
| Leistung | 18 W |
| Innendurchmesser | 13 mm |
| Innendurchmesser | 0.5 in |
| Höhe | 41 mm |
| Höhe | 1.6 in |
| Widerstand | 32.0 Ω |